Parker s gravírováním?

Parker s gravírováním?

E-shop: Gravírování na pera Parker za 350 Kč. ⭐ Doporučujeme.

Takové psací pero Parker je samo o sobě dárkem, po kterém se sahá jen několikrát za život. Jednak na svém pracovním stole nepotřebuje máma ani táta per mnoho, většinou stačí jedno kvalitní, a za druhé je koupě pera Parket prostě investice. Nestojí to, co stojí běžná propiska, a tak je pochopitelné, že si darující dává při výběru záležet.

Pokud plánujete zážitek z takového dárku ještě povýšit, dobrým tipem může být laserové gravírování na již zakoupené pero či propisku.

Co to gravírování je a kolik Parker s gravírováním sto­jí?

Jinými slovy je gravírování proces, kterým na dané pero dostane své jméno, monogram název firmy nebo logo. To vše se děje pomocí laserové technologie, která na kovové pero vypálí příslušný text nebo obrazec.

Gravírování lze zpracovat pouze na kovová pera. Každé pero má jiný podklad, takže někdy může být např. monogram zlatý jindy stříbrný, jindy černý.

A na kolik takový Parker vyjde?

Budete překvapeni, ale cena není tak hrozná. Ke svému peru Parker připočtěte poplatek 350 Kč s DPH za gravírování jména nebo jiného nápisu a máte výslednou cenu perfektního dárku.

Je poměrně běžné, že za gravírování se u dobrých dodavatelů platí předem a celý proces trvá kolem 3 dní.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!