Jsou Filofax nejlepší diáře?

Jsou Filofax nejlepší diáře?

E-shop: Diáře od Filofax do druhého dne doma. ⭐ Doporučujeme.

Žijeme sice v elektronické době, ale pravdou je, že diář je něco, co si rozhodně nenecháme vzít. Stále je součástí našich životů. Mít pěkně uspořádaná data, schůzky, své poznámky a možná i nějaké tajnosti na jednom místě, to je celkem přirozené. A pro takové příležitosti se skvěle hodí diáře značky Filofax. Mnohé může překvapit jejich historie, která sahá až do roku 1921. V této době se jednalo o značku Norman & Hill Ltd a důvod proměny má rozhodně zajímavý příběh. V roce 1940 byla na londýnské kanceláře shozena bomba. Velká katastrofa byla nakonec počátkem nových začátků. Naštěstí díky Grace Scurr se skutečně vše obrátilo k dobrému. Po této katastrofě bylo těžké najít nějaké kontakty. Avšak diář byl nedílnou součástí této ženy. Nosila si ho domů a právě zde byly všechny objednávky, platby, zkrátka veškeré záznamy. Firma mohla ihned začít znovu obchodovat. Grace Scurr vymyslela právě i nový název Filofax, což v podstatě vystihuje jeho popis – file of fact – v překladu složka událostí. Tak vznikl Filofax diář, který se stal designovou ikonou jak mezi mladými lidmi, tak mezi významnými osobnostmi. V současné době si jej můžete zakoupit v různých velikostech a barevném provedením.

Filofax A5

Diář, který je zhruba o velikosti malého školního sešitu, je uložený v praktických deskách a jeho předností jsou vyměnitelné náplně a přehlednost.

Filofax A4

Je o polovinu větší, co se rozměrů týká, ale opět mu nic nechybí z jeho elegance.

Filofax A6

Nezklame svým vybavením a nemluvě o designovém vzhledu, za který se rozhodně nikdo nemusí stydět.

Filofax Saffiano

Vybírat můžete z různých velikostí, potěší vás rozhodně i nabídka barevných verzí. PU je velmi elegantní se vzhledem kůže a zapínáním na patentku. Tyto týdenní diáře si zamilujete pro jejich praktičnost. Nechybí zde pouzdro na kreditní karty nebo dokonce na propisku.

Rose Gold Filofax

Rose Gold neboli růžové zlato, je v poslední dekádě velmi oblíbený odstín nejen na mobilních telefonech, ale také na dalším příslušenství, které denně používáme. A samozřejmě diáře od Filofax do této kategorie patří také. Jejich modely v odstínech rose gold jsou decentně elegantní s nádechem luxusu. Potěší pravítko nebo záložka a uspořádání samotných kapes.

Filofax náplně

Výhodou diářů značky Filofax jsou rozhodně tyto náplně, kdy do každé jednotlivé verze si můžete dokoupit různé provedení, podle vaší potřeby a využití. Opět jsou v bohaté nabídce.

Filofax Notebook

Tentokrát se jedná o velmi praktický zápisník, který opět si lze vybrat v designu, který bude odpovídat vašim představám. Předností je jeho praktičnost a dvoudrátová vazba, díky které se dá velmi snadno používat. Opět jsou k dispozici náhradní náplně.

Filofax Clipbook

Určitě vás překvapí konstrukce kroužkové vazby, která umožní blok otevřít nebo dokonce přehnout o 360°C a pohodlně ho užívat na rovné ploše.

Diáře značky Filofax jsou rovněž vhodné jako praktický dárek a není problém do nich pořídit náhradní náplně či plánovače.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!