Pera Graf Von Faber Castell

Pera Graf Von Faber Castell

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Elegance a preciznost.

Pokud se nespokojíte s málem a chcete skutečně reprezentovat, pak si vyberte značku psacích potřeb Graf von Faber Castell. Je to jedinečná značka s puncem orignality a jemné elegance. Pera Graf von Faber Castell patří ke špičkám na trhu. Hodí se pro mnoho příležitostí. Zviditelněte svoji firmu, obdarujte obchodní partnery a přátele. Vybrali jsme pro Vás několik tipů pro snažší výběr. Zkuste se inspirovat.

V hlavní roli ebenové dřevo.

Pero Classic Anelo Ebony je kuličkové pero s tělem z ebenového dřeva, navíc je zdobené jemnými platinovými proužky. Pera Graf von Faber Castell jsou dodávána v luxusním dárkovém balení.

Ležérnost a klasika.

Pera Graf von Faber Castell Classic Intuition Black je špičkové kuličkové pero s tělěm vyrobeným z jednoho kusu pryskyřice. Elegantní vzhled, precizní zpracování a praktičnost jsou zaručeny. Ideální dar pro všechny milovníky krásných psacích potřeb.

Pero roku 2008.

Pro skutečné požitkáře a milovníky luxusu je určeno Pero roku 2008 od značky Graf von Faber Castell. Na první pohled vás okouzlí kontrastní hra mezi lesknoucím se saténovým dřevem a kovovým platinovaným kováním. Pero roku 2008 je skutečný unikátem. Sofistikovaná dřevěná dárková krabička dotváří celkový grandiózní efekt. Pokud chcete ohromit, je toto pero pro Vás výtečným řešením.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Tagy: Graf Von Faber Castell / Faber Castell