Pera Waldmann

Pera Waldmann

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Precizní psací potřeby pro každou příležitost

Kvalitní pera Waldmann patří mezi nejžádanější psací potřeby. Vyznačují se precizním zpracováním, skvěle vybranými materiály a vysokou elegancí. Jestliže hledáte zajímavý dárek pro obchodní partnery nebo své blízké, pak jste na správném místě. Nabízíme Vám pár tipů, jaká pera Waldmann můžete zakoupit.

Pera Waldmann Alegro II

Pero Waldmann Alegro II je sada kuličkového a plnicího pera z masivního stříbra s designem vypovídajícím o jedinečnosti svého majitele. Celý skvost je navíc zabalen v dárkové sofistikované krabičce. Waldmann Chess je kuličkové pero s černou lakovanou úpravou s víčkem z mincovního stříbra. Kuličková tužka je navíc pro snadnější ovládání opatřena otočným mechanismem.

Pera Waldmann Xetra Sueno

Waldmann Xetra Sueno je plnicí pero z mincovního stříbra s unikátním X stylem a klipem zdobeným SUENO vzorem. Pro ještě lepší využití pera si můžete zvolit hrot se slabým či mírným tlakem. Slabý hrot pera Waldman Xetra Sueno vytváří jemnou stopu a je oblíben především ženami. Oproti tomu střední hrot tvoří průměrný tlak i šíři stopy při psaní. Je vhodný pro většinu uživatelů.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Tagy: Pero Waldmann / Waldmann