Pera Parker

Pera Parker

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Hledáte zajímavý, originální a praktický dárek pro Vaše blízké, přátele, šéfa či obchodní partnery? Pak vsaďte na klasický dárek v podobě elegantních psacích potřeb. Psací pera opět přichází do módy. Oblíbená jsou také kuličková a keramická pera. Výrobci přichází na trh s mnoha novinkami i dárkovými sety. Psací potřeby Parker jsou výbornou volbou.

Kvalitní značka Parker

Jako tip na výběr dárku doporučujeme značku psacích potřeb Parker. Patří k nejlepším z nejlepších. Pera Parker Vám nezklamou. Psací potřeby Parker si oblíbíte ve své kanceláři, doma i na cestách. Je to také výhodný dárek. Propisky Parker jsou jednou velkou legendou. Pero Parker se hodí jak pro vysoce postaveného manažera, tak i jako dárek pro Vašeho manžela, přítele či přítelkyni. Historie značky Parker začíná již v osmdesátých letech 19. století. Pero Parker vymyslel chudý učitel telegrafie Georgie Safford Parker. Přivydělával si totiž prodejem psacích potřeb v jednom obchodu. Pera prodával svým studentům a cítil se za kvalitu prodávaných psacích potřeb odpovědný. Brzy poznal, že většina propisek, které prodává je jen nekvalitní brak. Proto nejdříve všechny pera sám opravoval a pak se rozhodl sestrojit své vlastní kvalitní psací potřeby. Nabídl lepší produkt, než jiné firmy. První plnící pero Parker bylo patentováno v roce 1889. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a o pět let později již firma Parker Pen patřila mezi nejvýznamnější výrobce na trhu s psacími potřebami. Dopřejte si i Vy pohodlné, lehké, spolehlivé a kvalitní psací potřeby Parker.

Plnící, kuličkové nebo keramické pero?

K oblíbeným výrobkům firmy Parker patří pera. Můžete zvolit mezi plnícím, keramickým či kuličkovým perem. Plnící pera Parker jsou klasikou na trhu a vrací se zpět do módy. Kuličková pera Parker mají náplň, která obsahuje hustý inkoust s konzistencí pasty nebo gelové náplně. Kuličkové pero Parker píše plynule, nevytéká a vydrží dlouho psát. Keramické pero Parker vyplňuje mezeru mezi plnícím a kuličkovým perem. Kombinuje vlastnosti obou – lehkost psaní po plnícím a jednoduché ovládání po kuličkovém peru.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Tagy: Parker pera Praha / Pera Parker sady / Parker pera Brno