Grafitové i gelové tužky

Grafitové i gelové tužky

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Rádi kreslíte?

Jste profesionálními kreslíři? Rýsujte plány? Jste student a potřebujete potřeby pro kresbu či rýsování? Pak je pro Vás stěžejní výběr kvalitní grafitové tužky, která Vám v mnohém usnadní a podpoří Vaši práci. Na trhu najdete celou řadu obchodníků, kteří nabízí vhodné a profesionální grafitové tužky, dřevěné tužky a gelové tužky pro běžné či speciální použití. Sada grafitových tužek může být také vhodným dárkem pro profesionály či nadšence do kreslení a rýsování.

Jak kreslit na sklo a porcelán?

Pokud potřebujete kreslit na speciální a neobvyklé povrchy, pak budete shánět kvalitní gelové tužky. Gelové tužky jsou vyrobeny ze speciální glazury. Můžete s ní psát téměř na jakýkoliv druh plastu, skleněný, keramický a kovový povrch. Tam, kde většina inkoustů na hladkém povrchu neulpívá a spíše stéká, tam rychle a účinně pomůžou gelové tužky. Můžete tak vesele zdobit svá CD, svatební pozvání, pohlednice, skleničky, hrnečky, talíře nebo cokoliv jiného. Vaší fantazii se meze nekladou. Gelové tužky jsou nabízeny v široké škále barev.

Dárkové sety

Grafitové tužky v sadě s pěkným designem mohou být také originálním, vkusným a praktickým dárkem pro Vaše blízké nebo spolupracovníky. Grafitové tužky v luxusním hávu s kapkou vůně orientálních dálek jistě nezklamou. Máme pro Vás několik tipů. Luxusní sada grafitových tužek od světové značky Balamin Morvan obsahuje set šesti vysoce kvalitních tužek. Grafitové tužky jsou profesionálně ořezané a uložené v sofistikovaném černém dárkovém boxu. Co takhle překvapit své přátele a darovat jim speciální čajové tužky až exotického ostrova Srí Lanka? V dárkovém balení najdete dvě čajové dřevěné tužky vyrobené z větví čajovníku z pohádkového ostrova vůní. Alternativou mohou být skořicové dřevěné tužky s opojnou vůní rovněž v dárkovém balení. Dřevěné tužky jsou vyrobeny z upadlých větví skořicovníku ze Srí Lanky. Načerpejte inspiraci a pořiďte sobě kvalitní grafitové tužky a svým blízkým dárkové sety tužek z dalekých krajin. Dřevěné tužky jsou praktickým a upotřebitelným dárkem, který se neztratí v žádné domácnosti ani na pracovišti.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!