Luxusní pera za dobrou cenu?

Luxusní pera za dobrou cenu?

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Chcete si udělat radost, nebo radost někomu blízkému a myslíte si, že pero s luxusním zdobením od světoznámé značky bude to pravé? A pokud si odpovíte ano, ale vzápětí Vás napadne, že to bude určitě nesmírně drahé, zastavte se na chvíli v tomto článku.

Luxus je často spojován s něčím příjemným, krásným až exotickým. Mezi předměty, které navozují pocity luxusu patří i pera značek Parker, Waterman, Delta Italy či Mont Blanc. Ano, přesně tato drahá pera můžete koupit v cenách od 30 000 Kč až do 325 000 Kč např. v e-shopu www.luxusni-pera.cz. Za cenu auta tam koupíte luxusní plnící pero Waterman Exception Solid Gold z 18ti karátového zlata, stejně jako nádherné Waterman Perspective Champagne, které však již stojí přijatelných 3 300 Kč. Co říkáte? Přijde Vám už tohle jako pero za dobrou cenu?

Jsem přesvědčen, že pokud sáhnete po kvalitním plnícím peru osvědčené značky, jakou Waterman bezesporu je, dostanete luxusní pero v nádherném balení a nenecháte za něj celou výplatu. Takový dárek udělá upřímnou radost a zcela jistě navodí obdarovanému luxusní pocit. A ani nemusíte mít pero za 300 tisíc korun.

Pokud tedy chcete luxusní pero a nechcete aby cena byla vyšší než cena nového iPhonu, mrkněte se po českých e-shopech, filtrujte podle značky a řaďte podle ceny. Zcela jistě narazíte na nádheru za dobrou cenu.

článek sepsal sběratel plnících per značky Parker
Jiří Holoubek

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!