Rýsovací pera

Rýsovací pera

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Kvalitní výkresy jedině s rýsovacím perem

Hledáte kvalitní pero pro výkresy a technickou kresbu? Vyzkoušejte špičková a luxusní rýsovací pera. Osvědčena rýsovací pera se hodí jak pro profesionály, tak i pro studenty. Při výběru rýsovací tužky jsou velmi důležité zejména ostré hroty a jejich velikost.

Jak má vypadat rýsovací pero?

Rýsovací tužka musí být pohodlná, dobře uchopitelná a výborně tvarovaná. Jedině tak budete se svými návrhy a výkresy spokojeni. Rýsovací pera a mikrotužky mají velmi dobře propracovanou dolní ergonomickou část.

Darujete rýsovací pero

Rýsovací pero může být rovněž vhodným dárkem pro Vaše studující děti. Stejně dobře se uplatní jako praktický a hodnotný dárek pro zaměstnance a vedoucí pracovníky. Rýsovací pera můžete zakoupit jednotlivě nebo v luxusních dárkových v sadách. Bohatá je též nabídka příslušenství k rýsovacím potřebám.

Jaká značka se vyplatí?

I mezi rýsovacími pery se najdou lepší a horší značky. Za opravdu kvalitní pera jsou považovány pera značek Staedtler či Rotring. Jako levnější alternativou mohou býr pera Centropen. Pokud to však myslíte s rysy vážně, sáhněte po Staedtler a Rotring.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Tagy: Rýsovací pero / Pera Staedtler / Pera Rotring / Pera Centropen