Pera Waterman

Pera Waterman

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

Značka Waterman patří k nejoblíbenějším a nejkvalitnějším výrobcům psacích potřeb ve světě. Pera Waterman nabízí důmyslnou originalitu i klasiku. Pero Waterman upotřebíte ve Vašem životě mnohokrát. Je lehké, dobře se sním píše a navíc skvěle vypadá.

Historie pera Waterman

Historie značky Waterman sahá již do roku 1883. Pera Waterman vymyslel newyorský pojišťovací agent Lewis E. Waterman. Který přišel o zakázku jen proto, že jeho plnící pero při podpisu udělalo na smlouvu kaňku. Než se vrátil s novou kopií, klient byl pryč. Waterman se dušoval, že toto se mu už nikdy nesmí stát a inkoust mu už nesmí vytéct. Sám začal přemýšlet, jak zabránit tomu, aby inkoust vytékal z pera. O rok později si již nechal patentovat své vlastní plnící pero Waterman. Pera Waterman pak postupně dobyla celý svět a získala si mnoho spokojených zákazníků z řad podnikatelů, manažerů, úředníků a dalších.

120 let tradice

V současné době představuje značka Waterman více než 120letou tradici. Trumfem značky Waterman je proslulý a neopakovatelný francouzský design a šarm s unikátními lakovanými povrchy. Pero Waterman je synonymem jistoty pro Vaše podnikání a obchodní schůzky.

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!